google-site-verification=BeV3INygiUSZohEljgdkxQyr8DZ5EMA6Rw8cS2LHg7Y

KUMASMOUSEPAD.COM SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ!!!
info@kumasmousepad.com                                 www.kumasmousepad.com

Hakkımızda

Biz ARIPROMOSYON olarak promosyon  sektöründe 2006 yılından bu yana sektöründeki  saygın firmalara hizmet veren bir firmayız.
Yaklaşık 8 yıldır da  kumaş mousepad , kumas masa sümeni , kumas bardak altı , mikrofiber telefon ekran sileceği gibi ürünlerin hammaddelerini yurtdışından getiriyoruz.
Yurtdışından getirdiğimiz hammaddelerin işlemesini %100 Türkiye'de gerçekleştiriyoruz.
Kumaş mousepad kumaş masa sümeni kumaş bardak altı mikrofiber telefon ekran sileceğinin ve kumaş hammaddesinin üretimini yüksek ısılı makinelerde gerçekleştiriyoruz.
Kumaş mousepad'in yüzeyi özel bir hammadde olduğundan optik mouselarda kesinlikle atlama yapmaz.
Kumaş mousepad optik mouse'larda %100 garantilidir.
Kumaş  masa sümeninin de son günlerde çok tercih edilme sebeplerinden biri de son zamanlarda yapılan bir çok masa sümeninden daha kaliteli oluşudur.

Günlük hayatta sıkça kullanılan ve sürekli elimizin altında bulunan promosyon malzemeleri aslında dikkat çekmiyor gibi görünseler de en büyük reklam kaynağı onlardır.

En çok tercih edilen promosyon ürünleri de herzaman göz önünde, el altında olabilecek masa üstü ürünlerdir.Mousepad ,bardak altı, masa sümeni vs. gibi.
Mousepad çeşitliliği ülkemizde(bileklikli mousepad , pvc mousepad,kaucuk mousepad vs) çok artmakla beraber kumaş mousepad son yıllarda daha fazla ilgi duyulan bir ürün haline gelmiştir.Bunu sebebi ince ve esnek olduğundan laptop ekranının arasına koyulabiliyor olmasıdır.Kumaş mousepad laptoplarda ekran çizilmesini önler.Hijyen acısından yıkanabilir(baskısı bozulmuyor).Ayrıca esnek ve kıvrılabilir oluşu da taşıma açısından kolaylık sağlar.

Önemli olan doğru promosyonu doğru satış politikası ile müşteriye sunmaktır.
Hitap doğru olduğu taktirde beklenen satış ve geri dönüşlerde bir o kadar yüksek ve verimli olacaktır.Kısacası doğru ürünle birlikte doğru promosyon bir çok kez yüksek satış olarak geri dönmektedir.
Binlerce promosyon ürün çeşidi ile siz müşterilerine en iyi hizmeti vermeye gayret eden firmamız, promosyon sektörüne www.aripromosyon.com sitesindeki ürünlerle hizmet vermektedir.Firmamız işletmelerin reklam tanıtım alanında ihtiyaç duydukları bütün materyalleri, ekonomik fiyata, yüksek kalitede ve çağımızın tasarım akımlarına uygun karşılamayı hedeflemektedir.
Promosyon ürünü ihtiyaçlarınız için mutlaka sitemizi ziyaret ediniz.

diğer ürünlerimiz ile ilgili olarak

www.aripromosyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz